Новини

Запит на консультативну допомогу

2024-01-12

Нещодавно ми отримали запит на консультативну допомогу від громадянина, який потрапив під ворожий обстріл, отримав осколкові поранення і травму очей. Ми санкціонували його візит до першої клінічної лікарні м. Києва для повного обстеження та професійної допомоги. Бажаємо швидкого одужання та Побачимо Перемогу разом!

Інтерв'ю з Валерією Єщенко

2024-01-12

Сьогодні відбулося важливе інтерв'ю з дружиною Владислава Єщенка, який повністю втратив зір і частково слух на війні. Розмова висвітлює не лише її ситуацію, але й життя жінок, що опинилися в схожому положенні. Очікуйте анонсу з участю депутатки Анни Пуртової.

ZOOM зустріч з американською ветеранською організацією

2024-01-12

Разом з Анною Пуртовою, народним депутатом, провели зустріч з американським лікарем та американською ветеранською організацією щодо нашого фонду. Обміркували варіанти підтримки та спільної роботи з американськими організаціями. Обговорили стратегію на лютневий місяць, визначено потреби ветеранів та розглянуті оптимальні методи їхньої підтримки. Через тиждень планується наступна Zoom зустріч.

Зустріч з народною депутаткою Анною Пуртовою

2024-01-10

Сьогодні відбулася зустріч із народною депутаткою України - Анною Пуртовою. Метою було обговорення можливості взаємодії у напрямку надання допомоги особам з втратою та відсутністю зору. Основні пункти, які обговорили сьогодні:

- Запуск груп інформування населення та взаємодія з адміністрацією міста Києва.
- Підготовка запиту до МОЗ для проведення навчання персоналу медичних закладів з правил комунікації та супроводу осіб з порушенням та втратою зору.
- Підготовка до конференції з американськими спеціалістами для отримання медичного обладнання і фінансування.
- Сприяння у закупці біоматеріалу для кератопластики.
- Розвиток напрямку навчання собак-поводирів в Україні та відповідний законопроєкт.

Впевнені, що наша спільна праця буде плідною на шляху до покращення якості життя осіб з порушенням та втратою зору. Було приємно познайомитись особисто і дякуємо за таку можливість Гарику Корогодському.

Підтримка контакту з кінологічним центром "Антеус"

2024-01-10

Знову встановили контакт з одним із наших партнерів - кінологічним центром «Антеус». Обговорили стратегію благодійних екскурсій на цей рік. Наші цілі включають:

- Залучення максимальної уваги до кінологічного центру для підтримки програми навчання собак-поводирів.
- Інформування людей і навчання правил комунікації з людиною у супроводі собаки-поводиря.

Найближчим часом запланована перша у цьому році благодійна екскурсія, яку може відвідати кожен охочий. Точна дата та час проведення екскурсії з'являться пізніше. А поки що можна зареєструватися, написавши нам в особисті повідомлення або на пошту [email protected].

Підсумки 2023 року

2023-12-31

Протягом усього 2023 року, тобто протягом першого року існування Благодійної Організації "Благодійний Фонд «Побачимо Перемогу», ми реалізовували проєкти, які допомогли нашим захисникам реабілітуватися.

Основним вектором нашої роботи стала медична допомога пораненим. За цей рік ми закупили кератобіоімпланти (рогівку) та посприяли проведенню 6 операцій з відновлення зору. Це вже шестеро військових, які знову зможуть побачити світ та нашу перемогу! Цього року ми сподіваємося подвоїти, якщо не помножити цей результат!

Також ми придбали крісло колісне для матері бійця, матеріали для очного протезування, та післяопераційні медикаменти. Всі ці придбання допомагають нашим підопічним швидше адаптуватись після операцій та покращують їхню якість життя.

Ми вкрай вдячні нашим партнерам, тому ми ретельно представляємо кожного з них. У 2023 році ми успішно укладали меморандуми про співпрацю з такими організаціями, як: Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця та іспанський університет ім. Мігеля Фернандеса, Українське глаукомне товариство, Благодійна Організація "Благодійний Фонд «Після Служби», Перше медичне об'єднання м. Львова, Міська спеціалізована молодіжна бібліотека "Молода Гвардія" та Кінологічний центр "Антеус". Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Також ми відгукнулись на запит від частини А7272 м. Краматорськ і надали військове обладнання у вигляді двох квадрокоптерів DJI Mavic 3 Fly More Combo.

Окрім цього, ми взяли на себе відповідальність за фінансування та проведення табору соціальної реабілітації ветеранів війни, які втратили зір під час захисту України. Ми вкладаємо значні зусилля в забезпечення підтримки та покращення якості життя тих, хто віддав своє здоров'я на користь нашої країни.
 

Форум Disability Power

2023-12-09

Завершуємо цей продуктивний тиждень візитом на конференцію Disability Power, де були обговорені нагальні проблеми і статистичні дані людей з інвалідністю, в тому числі і людей з порушеннями зору.

Спікери розповіли про свої проекти і особистий досвід, після чого всі були запрошені до дискусії. Слухачі змогли задати питання, що цікавлять, і отримати змістовні відповіді.

Дякуємо за запрошення і дружню атмосферу! Завжди раді приєднатись до продуктивної розмови і співпраці.

Виступ на Глобальному Лідерського Саміті

2023-12-08

Сьогодні мали неймовірно теплий прийом на Глобальному Лідерському Саміті.

Влад розповів свою історію, а також як зʼявилася ідея створити фонд. Окреслили і обговорили місію благодійної організації, її цілі і цінності. Це було дуже щемко, зал аплодував стоячи.

Публіка допомогла нам зібрати кошти, бо на місці було організовано збір донатів. Нам вдалося залучити понад 28 тисяч від учасників саміту! Ми використаємо ці кошти у проєкти, щоб допомогти якомога більшій кількості людей.

Дуже дякуємо за можливість виступити та за підтримку нашому фонду!

Форум "Що дасть нам силу"

2023-12-05

5 грудня команда БО «Побачимо перемогу» відвідала форум «Що дасть нам силу». Владислав Єщенко виступив в якості спікера, розказавши свою історію і закликавши людей приєднуватися до місії фонду.

Закінчився черговий реабілітаційний табір для ветеранів, втративших зір

2023-12-03

Минулого тижня закінчився черговий реабілітаційно-відновлювальний табір для ветеранів, які втратили зір та членів їх родин, організований ГС «Сучасний погляд».

Цей збір мав одну особливість, яка суттєво відрізняла його від попередніх, - паралельно в ньому брали участь хлопці, що приїхали вперше, а також ті, хто вирішив поглиблювати свої знання та вміння.

Захід відбувався за фінансування та підтримки Oleksandr Tereshchenko Charity Foundation і БО «БФ «Побачимо перемогу».

Всеукраїнська конференція «Розвиток реабілітації в Україні: діалог про виклики та інновації під час війни»

2023-11-21

Сьогодні представники БО «Побачимо перемогу» взяли участь у Всеукраїнській конференції «Розвиток реабілітації в Україні: діалог про виклики та інновації під час війни», у четвертій панелі заходу, присвяченій обговоренню теми реабілітації людей з порушеннями зору.

До серпня цього року офіційний реєстр людей з порушеннями зору поповнився на 19 тисяч українців. Це більше, ніж за весь 2022-й рік. Потрібно також розуміти, що через бойові дії цифра не припиняє зростати.

Владислав Єщенко розказав про свій досвід реабілітації. Поспілкувались із Романом Штогрином, директором реабілітаційного «Поділля» і представницею Першого медичного об'єднання Львова Наталею Сич.

Також як спікерка долучилась Олеся Перепеченко із ГС «Сучасний Погляд», відома своїми реабілітаційними таборами для військових з втратою зору. Вона розказала про реальні результати своєї роботи, а також вкотре наголосила про своєчасну підтримку і соціальну реабілітацію, починаючи ще з лікарні.

Такі конференції - це необхідність. Люди з порушеннями зору мають бути видимими. Поновитись після травми очей - складно, і допомога на цьому шляху дуже вагома.

Сподіваємося, що сфера комплексної реабілітації в Україні буде розвиватись, адже без реабілітації немає майбутнього.

Підписання меморандуму з кінологічним центром "Антеус"

2023-11-02

Сьогодні, 02 листопада 2023, БФ «Побачимо перемогу» уклав меморандум про наміри співпраці з кінологічним центром «Антеус».

Разом з підписанням меморандуму було проведено перший сумісний захід, на якому всі гості мали можливість познайомитися з собаками-поводирями і спробувати пройтися з ними, завʼязавши очі. Також була екскурсія, де бажаючі змогли побачити унікальні породи собак і почути історію кожної з них.

Виражаємо свою подяку кінологічному центру, який зміг зацікавити і наглядно показати результати своєї роботи з собаками-поводирями.

В майбутньому плануємо ще не один такий захід, тому чекаємо всіх бажаючих!

Бажаючим підтримати:

Реквізити: 5375411209989206

Імплантація кератобіоімплантату пораненому бійцю

2023-10-28

Три місяці тому Сергій Пономарчук отримав поранення в Бахмуті, через що частково втратив зір. 23.10 вже була проведена імплантація кератобіоімплантату, який був переданий нашим фондом вже не вперше. Боєць добре відновлюється після операції, і директор фонду Владислав Єщенко вже встиг провідати Сергія і привезти смачних гостинців. Надіємось на його швидке одужання!

Поїздка в кінологічний центр "Антеус"

2023-10-07

В суботу Благодійний фонд «Побачимо перемогу» відвідав Кінологічний центр «Антеус» в Межигiр'ї, єдиний в Україні, де тренують собак-поводирів.

Владислав Єщенко, разом з іншими людьми, що втратили зір, не тільки спробували себе в ролі власників такої собаки, а ще й дізналися, як саме їх тренують і що вони вміють.

На жаль, наразі центр не має державного фінансування, тому підготовка собаки це не тільки дорого, а ще й дуже ресурсозатратно. Також центр зазнав шкоди від обстрілів і дуже потребує підтримки.

Якщо ви маєте бажання допомогти – можете задонатити на банку. Залишаємо реквізити, а також QR-код в каруселі.

5375411209717771

https://send.monobank.ua/jar/5Br4oaw4NA
 

Передано окуляри для бійця, якому імплантували кератобіоімплантат

2023-09-28

Боєць, якому фонд забезпечив імлантацію кератобіоімплантата, отримав окуляри, які стали ще одним важливим етапом допомоги. Завдяки спеціальним лінзам, чоловік отримав змогу бачити настільки, щоб самостійно пересуватися, і тепер навіть має можливість читати. Для нашого Благодійного фонду неймовірно важливе покращення життя тих, хто звернувся до нас за допомогою.

Зустріч з пораненим військовим

2023-09-20

Директор фонду Владислав Єщенко особисто зустрівся з бійцем Замурієвим Олексієм, який мав проблеми з зором на правому оці після вибуху гранати. Так як інше око було відсутнє внаслідок поранення, вкрай важливо було зберегти зір на іншому оці наскільки це можливо.

Завдяки фонду, бійцю імплантували кератобіоімплантат, після встановлення якого він отримав можливість можливість бачити знову. Для фонду "Побачимо перемогу" вкрай важливо оцінити наочний результат своєї допомоги.

Пресконференція «Реабілітація військових та цивільних з втратою зору. Досвід та реалії сьогодення»

2023-08-16

16 серпня відбулася пресконференція на тему «Реабілітація військових та цивільних з втратою зору. Досвід та реалії сьогодення», де також сталося підписання меморандуму про подальшу співпрацю між всіма присутніми організаціями. В каруселі можете ознайомитись з виступами спікерів.

Після проходження лікування та виписки з лікарні, найважливішою частиною для людей, що втратили зір, є процес повернення до повноцінного життя. Виявилося, що в даний момент у сфері реабілітації існують серйозні проблеми.

Важливим фактором є відсутність відповідної підтримки на державному рівні. Після припинення медичної допомоги, особи із втратою зору залишаються практично без належної допомоги та реабілітації. Медична сфера відмовляється від цієї відповідальності, а нові рішення міністерства соціальної політики призвели до ліквідації програм соціальної реабілітації для ветеранів та постраждалих від війни. Отже, люди, що втратили зір, залишаються практично без підтримки з боку держави.

Індивідуальний підхід до кожної особи, залучення до співпраці незрячих тренерів, підтримка родин, а також соціальна та мотиваційна підтримка - ось ключові аспекти успішної реабілітації.

Існують плани з просвітницької діяльності, зокрема інформаційні вебінари, що допоможуть надати необхідну інформацію тим, хто її потребує.

Загалом, успіхи людей, що втратили зір, в поверненні до повноцінного життя, значною мірою залежать від соціальної реабілітації, яка на сьогодні є надзвичайно актуальною проблемою.

Передача крісла колісного для матері військового

2023-08-10

10 серпня 2023 року Благодійний Фонд «Побачимо Перемогу» передав крісло колісне матері військового. Фонд має за честь допомагати батькам військовослужбовців, які виховали достойних захисників нашої країни.

Зустріч з представниками ПРООН

2023-07-26

26 червня мали зустріч із представниками ПРООН, на якій обговорили найактуальніші проблеми, з якими стикаються люди з вадами зору, та розглянули варіанти вирішення цих питань. Також обговорювалася можливість участі нашого фонду у грантовому проекті, спрямованому на організацію та розвиток реабілітації для незрячих в Україні.

"Щасливі години" в фонді "Після служби"

2023-07-04

4 липня 2023 року Благодійний Фонд «Побачимо перемогу» долучився до клубу «Щасливі години», що проводиться Фондом «Після служби» для ветеранів останньої середи щомісяця.

Було приємно приєднатися до діалогу спільно з іншими друзями і партнерами Фонду, обговорити подальший розвиток «Після служби» і спільне бачення ветеранського руху. Будемо працювати ще більше, щоб разом створити сильну спільноту ветеранів, де кожен знайде опору і підтримку.

Підписання меморандуму з Першим медичним об'єднанням Львова

2023-06-23

Благодійний фонд «Побачимо Перемогу» та Перше медичне об’єднання Львова уклали меморандум про співпрацю, метою якої є поліпшення медичної допомоги та реабілітації для наших співвітчизників. Ми провели зустріч з представниками Національного реабілітаційного центру "НЕЗЛАМНІ" та Першого медичного об'єднання, де обговорили деталі та подальші кроки для забезпечення найкращої медичної допомоги. Дякуємо працівникам за їх сумлінну працю і внесок у поліпшення медичної системи.

Підписання меморандому з БО "Після служби"

2023-06-09

Був підписаний меморандум про співпрацю з БО «Благодійний Фонд «Після Служби». Наша співпраця відкриває нові можливості для ветеранів, надаючи їм підтримку як під час, так і після служби.

Команда фонду працює у різних напрямках, зокрема в сфері здоров'я, психологічної допомоги, освіти та перекваліфікації, надає юридичний супровід та доступ до пільг, а також професійне працевлаштування. Меморандум передбачає нові перспективи для наших ветеранів, надаючи їм допомогу та підтримку. Ми дуже цінуємо можливість бути на їхньому боці і служити їм.

Передано квадрокоптери для військових

2023-05-31

Завдяки БО «Благодійний фонд «Побачимо перемогу» було передано два квадрокоптера DJI Mavic 3 Fly More Combo для військової частини А7272 міста Краматорськ. Завдяки новій техніці бійці на фронті матимуть змогу ще продуктивніше і якісніше боронити нашу країну. Ця допомога стала ще одним важливим кроком у підтримці наших військових та забезпеченні їхньої ефективності на фронті.

Підписання меморандуму про співпрацю

2023-05-19

Підписання меморандуму про співпрацю між чотирма сторонами: нашим Фондом, Українським Глаукомним Товариством, Інститутом Фізіології ім. Богомольця Академії наук України та Інститутом Мігеля Фернандез, який займається розробкою нейропротезів для людей, які втратили зір.