Партнери

Спонсорство: чому варто стати спонсором?

Ваша підтримка допоможе організації профінансувати проведення реабілітаційних програм, забезпечити необхідні технології та обладнання для навчання та повсякденного життя, організувати соціальну підтримку та спільноту, а також розробити проекти та ініціативи для покращення життя людей з втратою зору.

Як долучитися?

Щоб стати донором коштів, вам потрібно надіслати запит з наш фонд, після чого ви отримаєте реквізити. Або скористуватися реквізитами з сайту

Як отримати звітну інформацію?

  • для приватних осіб - подивитися на сайті
  • для донорів - отримати детальний звіт раз в місяць
  • для партнерів - зробити офіційний запит на електронну пошту

Веселовська Зоя Федорівна

Веселовська Зоя Федорівна

Веселовська Зоя Федорівна - академік Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор, лауреат Державної премії УРСР в галузі науки і техніки, Заслужений лікар України, офтальмолог вищої категорії. Зоя Федорівна є відомим в Україні та за її межами вченим і клініцистом в галузі офтальмології, членом декількох міжнародних організацій, включаючи Європейське глаукомне товариство (EGS), Всесвітню глаукомну асоціацію (WGS). Вона очолює Українське глаукомне товариство. Вона є також головним редактором міжнародного науково-практичного журналу «Офтальмологія». Зоя Федорівна внесла вагомий вклад у розробку і впровадження нових методів діагностики, медикаментозного і мікрохірургічного лікування очних захворювань, таких як катаракта, глаукома, проблеми сітківки та інші патології ока. Вона успішно виконала тисячі складних офтальмологічних операцій у пацієнтів. Серед наукових досягнень Зої Федорівни значаться монографії, підручники та патенти. Результатом діяльності Зої Федорівни в останні роки стало затвердження для активного впровадження Національного документу «Глаукома. Стандарти медичної допомоги» розробленого на основі Європейської настанови, що є вкрай важливим для профілактики сліпоти.

Веселовський Микола Сергійович

Веселовський Микола Сергійович

Веселовський Микола Сергійович - академік НАН України, доктор біологічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат премії ім. П.Костюка НАН України, директор Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України. Микола Сергійович є видатним українським вченим-біологом, відомим як в Україні так і за її межами, проводив спільні дослідження та певний час працював у відділі нейрофізіології Інституту ім. Макса Планка в Мюнхені, в лабораторії фізіології розвитку Інституту фізіології медичного факультету Університету ім. братів Гумбольдтів та в Університеті Манчестера (Велика Британія). Основним напрямом наукової діяльності М. С. Веселовського є вивчення молекулярно-клітинних механізмів, що забезпечують збудливість нервових клітин ссавців, та внеску функціонування таких механізмів в інтегративну діяльність нейронів. Протягом останнього десятиріччя увагу Миколи Сергійовича та його співробітників сконцентровано на вивченні однієї з кардинальних проблем сучасних нейронаук – молекулярних механізмах синаптичної передачі в центральних синапсах. Зокрема, під керівництвом Миколи Сергійовича, активно проводяться наукові дослідження по вивченню життєдіяльності клітин сітківки у різних умовах як стартового механізму у забезпеченні зорової функції.

Фонд "Після Служби"

Фонд "Після Служби"

Благодійний фонд "Після Служби" створений в Україні у 2022 році за сприяння Американської спілки Ветеранів та Благодійного Фонду HelpUkraine22, з метою сприяння українським ветеранам у досягненні успіху після служби. Місія фонду полягає в забезпеченні ресурсів, підготовці та просуванні успішної адаптації ветеранів, зменшенні кількості самогубств серед військовослужбовців та створенні спільноти, що подбає про них. Команда фонду працює у напрямках здоров’я, психологічної допомоги, освіти та перекваліфікації, юридичного супроводу, працевлаштування та кар’єрного росту.

Перше медичне об’єдання міста Львова

Перше медичне об’єдання міста Львова

Перше медичне об’єдання міста Львова є відомим центром трансплантології в Україні. Пацієнти можуть безкоштовно отримати трансплантацію органів, проходити обстеження та отримувати повноцінну реабілітацію. Протягом двох років функціонування, центр трансплантології успішно провів більше 70 трансплантацій органів. Лише протягом 2021 року 27 пацієнтів, що перебували на списку очікування, отримали донорські органи. Найважливішим досягненням є успішна пересадка серця дитині. Унікальна операція була проведена на тринадцятирічному Максимові, що стало першою такою операцією в Україні.

Університет Мігеля Ернандеса в Ельче

Університет Мігеля Ернандеса в Ельче

Університет Мігеля Ернандеса в Ельче займається дослідженнями і розробкою методів відновлення зору. У рамках цих робіт використовуються різні підходи, включаючи нейроінженерію та електронні медичні імплантати. Мета полягає в тому, щоб надати можливість повернути зір якомога більшій кількості людей. Ці досягнення є результатом співпраці між університетськими дослідниками, клінічними лікарями та іншими фахівцями. Розроблені методи та технології можуть відкрити нові перспективи для людей, які зазнали втрати зору і прагнуть його повернути.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ)

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ)

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) – це громадське об'єднання, яке об'єднує всеукраїнські, місцеві та обласні громадські організації, спрямовані на підтримку та захист прав людей з інвалідністю. Мета їхньої діяльності – консолідація зусиль для поліпшення становища людей з інвалідністю в Україні та захист їхніх прав. Основні завдання НАІУ включають представництво та захист конституційних прав інвалідів перед органами влади, співпрацю з громадськими організаціями в Україні та за кордоном, участь у формуванні державної політики, сприяння інтеграції інвалідів в суспільство та підвищення свідомості суспільства щодо їхніх потреб.

Фонд Олександра Терещенка

Фонд Олександра Терещенка

Фонд створено у 2022 році ветераном російсько-української війни, Народним героєм України - Олександром Терещенком. В 2014 році, під час оборони Донецького аеропорту, він отримав важкі поранення та втратив можливість боронити свою країну зі зброєю в руках, але продовжує робити те що може, аби наблизити нашу перемогу. Робота Фонду спрямована на системну, адресну і високотехнологічну допомогу ЗСУ під час ведення бойових дій за відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. Другим, не менш важливим пріоритетом Фонду є допомога у поверненні до повноцінного життя нашим захисникам і захисницям, які отримали важкі поранення і психологічні травми.

Громадська спілка "Сучасний погляд"

Громадська спілка "Сучасний погляд"

Громадська спілка "Сучасний погляд" заснована в 2013 році, працює на всебічну підтримку осіб з порушеннями зору в Україні. Вона активно займається організацією і участю в заходах з реабілітації, працевлаштування та освіти для людей з інвалідністю по зору. Організація також проводить конкурси та видання книг шрифтом Брайля, сприяючи розвитку інклюзивної освіти та соціальної активності інвалідів. Важливо відзначити їхню участь у проектах, спрямованих на підтримку зайнятості та освіти осіб з інвалідністю.

Кінологічний центр "Антеус"

Кінологічний центр "Антеус"

Кінологічний центр "Антеус" в Межигір'ї - єдиний в Україні заклад, спеціалізований на тренуванні собак-поводирів. Відвідавши цей центр, представники Благодійного фонду "Побачимо перемогу" отримали можливість відчути роль власників таких собак, а також дізналися, як проходить їхня підготовка. На жаль, центр не має державного фінансування, а тренування собак-поводирів вимагає значних витрат. Центр також зазнав шкоди від обстрілів і потребує підтримки.